Start

Ostatnie Aktualności

Sonda


Na jaką partię zagłosujesz w tegorocznych wyborach parlamentarnych?
 

Kalendarz

«  luty 2018  »
powtśrczpisoni
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
Imieniny obchodzą:
Romana, Izabela, Damian
PSL w Janowie Lubelskim - Aktualności
>Wesołego Alleluja!

Niech radosne Alleluja będzie dla Was

ostoją zwycięskiej miłości i niezłomnej wiary.

Niech pogoda ducha towarzyszy Wam

w trudzie każdego dnia,

a radość serca w czasie zasłużonego odpoczynku.

Życzy Piotr Rzetelski

wraz z Koleżankami i Kolegami

z Zarządu Powiatowego PSL

w Janowie Lubelskim

 
>Dzień Kobiet już po raz trzeci

 

Wieczór pełen artystycznych wrażeń zaserwowali blisko 250 paniom, panowie z Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego, którzy 10 marca br. w Janowskim Ośrodku Kultury, trzeci rok z rzędu zorganizowali "Dzień Kobiet".

Więcej…
 
>Opłatek Ludowy Wierzchowiska 2015

Blisko 200 osób, członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz zaproszonych gości, spotkało się w niedzielę 1. lutego na tradycyjnym powiatowym opłatku ludowym. Uroczystość odbyła się w strażnicy OSP w Wierzchowiskach, a jej gospodarzami byli: Piotr Rzetelski - Prezes Zarządu Powiatowego PSL oraz Marek Grzyb - radny powiatowy. Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in. Jan Łopata - Poseł na Sejm RP, Bartosz Piech - Wicestarosta Janowski, Witold Kowalik - Burmistrz Modliborzyc, wójtowie z gmin: Potok Wielki, Batorz i Chrzanów, a także radni powiatowi i gminni z PSL.

Więcej…
 
>Podsumowanie wyborów samorządowych

 

 

Dnia 16. grudnia, w remizie OSP Biała, ponad 100 członków i sympatyków Polskiego Stronnictwa Ludowego, uczestniczyło w spotkaniu, na którym podsumowano listopadowe wybory samorządowe. Lokalni ludowcy nie kryli zadowolenia z wyników.

Dziękujemy wszystkim, którzy w tych wyborach oddali głos na kandydatów z list PSL. Jest to dla nas ogromna satysfakcja i jednocześnie zobowiązanie do dalszej pracy na rzecz społeczności Janowa Lubelskiego. Dzisiaj Polskie Stronnictwo Ludowe odniosło sukces, prawie podwoiło liczbę radnych powiatowych, a także pierwszy raz w historii wyborów samorządowych mandat radnego powiatowego z miasta  Janowa Lubelskiego uzyskał członek PSL – obecny wicestarosta Bartosz Piech” – mówił Prezes ZP PSL Piotr Rzetelski.

Ludowcy akcentowali, że w gminie Chrzanów na 15. radnych ogółem, aż 14. stanowią osoby startujące z listy PSL. Dodatkowo, w dwóch gminach (Batorz i Chrzanów) przez kolejne 4 lata funkcję wójta pełnić będą członkowie tegoż ugrupowania - Henryk Michałek i Czesław Jaworski.

Ponadto, w powiecie zasiada 5. radnych z ramienia PSL, oprócz wspomnianego Bartosza Piecha, są nimi: Jan Bartnik, Tomasz Dudzic, Marek Grzyb oraz Stanisław Rawski,  zaś w województwie Powiat Janowski będzie reprezentował Piotr Rzetelski.

 

Na koniec spotkania, w podziękowaniu za zaangażowanie w kampanię wyborczą, wręczono pamiątkowe dyplomy.

 

Więcej…
 
>Opłatek Ludowy Lublin 2015

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Wojewódzkiego Opłatka Ludowego. Uroczystość odbyła się w dniu 11 stycznia 2015 r. w lubelskiej hali Mosir i zgromadziła kilka tysięcy członków i sympatyków PSL z województwa lubelskiego. Relacja zawiera całe wystąpienie szefa PSL na Lubelszczyźnie i posła do PE kol.  Krzysztofa Hetmana oraz ministra pracy i polityki społecznej kol. Władysława Kosiniaka - Kamysza.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 32

 Znajdź nas na Facebooku:


 

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 
PSL w Janowie Lubelskim, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting