Start >„Nasz Głos” to nowy i bezpłatny Biuletyn Polskiego Stronnictwa Ludowego w naszym województwie.

Ostatnie Aktualności

Sonda


Na jaką partię zagłosujesz w tegorocznych wyborach parlamentarnych?
 

Kalendarz

«  styczeń 2018  »
powtśrczpisoni
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Imieniny obchodzą:
Marian, Jan, Antoni
>„Nasz Głos” to nowy i bezpłatny Biuletyn Polskiego Stronnictwa Ludowego w naszym województwie.

Gazeta kolportowana na terenie całego województwa, do czego zachęca jej liczny nakład - 100 tysięcy egzemplarzy. Nasz Głos dostępny jest w wielu miejscach, m.in. w sklepach oraz innych miejscach użyteczności publicznej, w siedzibach powiatowych i gminnych struktur PSL. Z powodzeniem rozdawany jest na wielu imprezach plenerowych. Gazetę można otrzymać także zgłaszając się do naszej siedziby wojewódzkiej w Lublinie przy ul. Karłowicza 4.

 

W pierwszym numerze europoseł Arkadiusz Bratkowski w rozmowie z redaktorem przybliża czytelnikom kulisy pracy w Parlamencie Europejskim w kontekście województwa lubelskiego. Nasi rolnicy mogą zapoznać się także z nowymi przepisami dotyczącymi podatku rolnego, a także o zagrożeniu jakie za sobą niesie nadmierne stosowanie oprysków. Pojawiły się również artykuły z dziedziny gospodarki, edukacji i finansów.

 

Z wywiadu z Marszałkiem Województwa Lubelskiego – Krzysztofem Hetmanem możemy dowiedzieć się jakie sztandarowe inwestycje zostały zrealizowane na terenie województwa. Nie zapomniano także o rodzinach. W numerze znajdziemy informacje na temat rządowej dotacji do przedszkoli, jak również ciekawy artykuł dotyczący wsparcia polskich rodzin oraz  wywiad z ministrem pracy i polityki społecznej Władysławem Kosiniak- Kamyszem.

Wielu mieszkańców naszego regionu uważa za trafną Inicjatywę wydania biuletynu. Świadczy o tym szerokie grono zainteresowanych.

 

Serdecznie zachęcamy do lektury oraz współtworzenia Biuletynu „Nasz Głos”.

 

Nasz Głos dostępny  do pobrania.

 

 

 Znajdź nas na Facebooku:


 

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 243 gości 
PSL w Janowie Lubelskim, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting