Start >Marceli Niezgoda - Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju odwiedził Janów Lubelski

Ostatnie Aktualności

Sonda


Na jaką partię zagłosujesz w tegorocznych wyborach parlamentarnych?
 

Kalendarz

«  luty 2018  »
powtśrczpisoni
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
Imieniny obchodzą:
Romana, Izabela, Damian
>Marceli Niezgoda - Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju odwiedził Janów Lubelski

 

 

25 kwietnia na zaproszenie Bartosza Piecha ,przyjechał do Janowa Lubelskiego Marceli Niezgoda - Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju.

Pan Minister najpierw skierował się do szkół ponadgimnazjalnych w naszym powiecie, gdzie nagrodził najlepszych uczniów, oraz życzył wszystkim maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości, podkreślając że dobrze zdana matura otworzy przysłowiowe drzwi na świat.

 

Obecnie możecie kształcić się w zawodzie jaki sami wybierzecie, możecie uczyć się na najlepszych uczelniach, macie wielkie możliwości, wystarczy tylko że będziecie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu, a na pewno go osiągnięcie.


Następnie Minister spotkał się z przedsiębiorcami z terenu powiatu janowskiego, gdzie przedstawił zgromadzonym nowe programy związane z dofinansowaniem firm przez środki finansowe pochodzące z UE.

 

Ponadto w Ośrodku Rekreacyjnym Zalew odbył się wyjazdowy Zarząd Związku Młodzieży Wiejskiej z województwa lubelskiego, gdzie powołany został społeczny sztab wyborczy Marcelego Niezgody.

 

 

 

 Znajdź nas na Facebooku:


 

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 
PSL w Janowie Lubelskim, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting