Start >Marceli Niezgoda - Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju odwiedził Janów Lubelski

Ostatnie Aktualności

Sonda


Na jaką partię zagłosujesz w tegorocznych wyborach parlamentarnych?
 

Kalendarz

«  grudzień 2017  »
powtśrczpisoni
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Imieniny obchodzą:
ucja, Otylia, Eugeniusz
>Marceli Niezgoda - Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju odwiedził Janów Lubelski

 

 

25 kwietnia na zaproszenie Bartosza Piecha ,przyjechał do Janowa Lubelskiego Marceli Niezgoda - Wiceminister Infrastruktury i Rozwoju.

Pan Minister najpierw skierował się do szkół ponadgimnazjalnych w naszym powiecie, gdzie nagrodził najlepszych uczniów, oraz życzył wszystkim maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości, podkreślając że dobrze zdana matura otworzy przysłowiowe drzwi na świat.

 

Obecnie możecie kształcić się w zawodzie jaki sami wybierzecie, możecie uczyć się na najlepszych uczelniach, macie wielkie możliwości, wystarczy tylko że będziecie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu, a na pewno go osiągnięcie.


Następnie Minister spotkał się z przedsiębiorcami z terenu powiatu janowskiego, gdzie przedstawił zgromadzonym nowe programy związane z dofinansowaniem firm przez środki finansowe pochodzące z UE.

 

Ponadto w Ośrodku Rekreacyjnym Zalew odbył się wyjazdowy Zarząd Związku Młodzieży Wiejskiej z województwa lubelskiego, gdzie powołany został społeczny sztab wyborczy Marcelego Niezgody.

 

 

 

 Znajdź nas na Facebooku:


 

Użytkownicy Online

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
PSL w Janowie Lubelskim, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting